Nok et minne fra 80-tallet. Vi står i kø foran delikatessedisken på Superland ved Fantoft Studentby. Greit å gjøre det enkelt i matveien for en travel student. Enkelt og dyrt, men skitt au. Køen beveger seg langsomt framover. Til slutt er det kun en kunde foran oss, en noe slaskete utseende mannsperson. Damene bak disken springer fram og tilbake, travelt opptatt. Så blir det mannens tur til å ble ekspedert. Så smeller det: "HAR DU EI VARM HØNE?" Høyt og tydelig. Jenta bak disken ble brått blussende rød. Kunden likedan. Allmenn latter og munterhet, høylydt sådan, bak disken og i køen. Mannen siktet selvsagt til grillkyllingene….

*skratter* uffameien…..*skratter ennå mer* hohoooo
Thihi!
*fnis*
Ja, det er ikke bare-bare å være i butikken, verken foran eller bak disken…
Ganske festlig stemning i køen, ja…
Den ufrivillige humoren er ofte den beste!
Upassende ting som blir sagt og folk som slår seg, får ikke blitt morsommere enn det!
Eller for å si det med et sitat fra en bryllups-sang, fritt etter hukommelsen: “Og så ramla han ned trappa, og han slo seg mest i hjel, tralalalalala…”
God morgen:)) Eller som den fisefine trønderfrua sa hos slakter`n: Æ ska ha ei stor høne..Ja sier slakter`n..æ hør dem si det! Ha en flotters dag videre:))
Hæ hæ hæ hæ hæ! Bra med litt humor på formiddagskvisten. En særdeles fin helg for deg også, inklusive 17. mai! :-))
Men han røpet nok hva han eeegentlig tenkte på….hehe
Ikke utenkelig…fnis…
Tihi…